Hovedstyret

Hovedstyret består av Leder, nestleder, tre styremedlemmer. Disse fem danner Arbeidsutvalget. Gruppene er representert i Hovedstyret med gruppelederne. Hovedstyret har et varamedlem.

Click me

Elisabeth Myrhol

Styreleder
Mobil: 48 18 35 40
e-post:
amyrhol@getmail.no

Frank E. Fossum

Styremedlem
Mobil: 90 67 70 38
e-post:
frank.fossum@br-fossum.no

Randi Flaten

Leder Allidrett
Mobil: 48 07 20 08
e-post:
randi_flaten@hotmail.com

Geir Bjarte Sætre

Leder Ligaen
Mobil: 95 07 06 51
e-post:
GBS1959@outlook.com

Svein Sikle

Nestleder
Mobil: 90 96 15 02
e-post:
ssikle@online.no

Yessenia Amaranta Anchissi

Styremedlem
Mobil: 95 17 17 36
e-post:
Yessenia_anchissi@hotmail.com

Monique Aarseth

Leder Dans
Mobil: 93 61 11 09
e-post:
moekof@hotmail.com

John Walstad

Leder Volleyball
Mobil: 91 19 65 37
e-post:
johnw2606@osloskolen.no

Jan Erik Tallhaug

Styremedlem
Mobil: 97 01 66 57
e-post:
jantallhaug@outlook.com

Karin Brekke

Varamedlem
Mobil: 91 63 16 33
e-post:
karin.s.brekke@icloud.com

Espen Myrbakken

Leder Fotball
Mobil: 90 75 69 11
e-post: espen.myrbakken@tibnor.com

Levert av IdrettenOnline